مجموعه رویال شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده عمده خرما صادراتی آبادان

آنچه در این مقاله می خوانید...

طبقه بندی انواع خرما بر اساس شکل ظاهریخرید خرما صادراتی آبادان در سال جدید
خرما صادراتی آبادان

فروشنده عمده خرما صادراتی آبادان با هدف تامین نیاز بازار های داخلی مشغول به فعالیت شده است و خریداران عمده قادرند احتیاجات خود را از این طریق تهیه نمایند؛ طبعا به دلیل پایین بودن قیمت ها در این روش، قدرت خرید انواع خرما درجه یک به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

خرما صادراتی آبادان

طبقه بندی انواع خرما بر اساس شکل ظاهری

خرماکاری از جمله فعالیت هایی است که در نقاط مختلف کشور انجام می پذیرد و کشاورزان زیادی از این طریق به امرار معاش می پردازند. این موضوع سبب شده تنوع زیادی در میوه خرما ایجاد گردد؛ به طوری که شاهد نمونه هایی هستیم که از نظر رنگ، اندازه میوه، ویژگی های فیزیکی، اندازه هسته و همچنین طعم  تفاوت های فاحشی با یکدیگر دارا می باشند.

این موضوع سبب شده هر فرد متناسب با ذائقه خود قادر به انتخاب خرما باشد اما لازمه این امر اطلاع از طبقه بندی انواع خرما بر اساس شکل ظاهری است. از آنجا که ارقام تولیدی خوزستان بیشترین آمار صادرات را به خود اختصاص داده اند و انواع معروف به حساب می آیند، بهتر است تمرکز بیشتری بر روی آنها قرار داد. خرما برحی، خرما استعمران (سایر یا سعمرون)، خرما زاهدی، خرما گنطار در دسته انواع خرما آبادان مرغوب قرار دارند که هر کدام ویژگی منحصر به فردی را دارا می باشد.

خرما برحی دارای اندازه ای کوچک و گرد است. خرما کبکاب صادراتی ظاهری شیشه ای و شفاف دارد و از جمله ارقام تجاری به حساب می آید. از خرما های کشیده و مستطیل می توان به خرما استعمران آبادان و خرما گنطار اشاره نمود؛ در حالی که نمونه زاهدی دارای اندازه ای متوسط و گرد دارد و جزو ارقام خشک دسته بندی می گردد.

خرما صادراتی آبادان

خرید خرما صادراتی آبادان در سال جدید

با وجود اینکه مناطق گرمسیر واقع در سراسر دنیا قابلیت پرورش ارقام مختلف خرما را دارند، اما انواع خرما صادراتی ایران با تقاضای بالایی مواجه هستند و تاجران زیادی خواهان دستیابی به مرغوب ترین نمونه های تولید شده در باغات ایران می باشند.

مجموعه تجاری رویال به عنوان فروشنده خرما آبادان، متنوع ترین ارقام صادراتی را در اختیار دارد و امکان خرید خرما صادراتی آبادان در سال جدید را برای متقاضیان واقع در بازار های داخلی و نیز خارجی فراهم نموده است. از آنجا که سالانه حجم عظیمی از انواع خرمای صادراتی از جانب این مرکز تولید می گردد، توانایی تامین نیاز همگان را خواهد داشت.

خریداران می توانند سفارشات خود را در ساعات مختلف شبانه روز به ثبت برساند؛ بدون اینکه نیازی به تغییر موقعیت جغرافیایی داشته باشند. گفتنی است که بسته بندی ها مطابق با نیاز و ملاک های مشتری خواهد بود؛ به طوری که انتخاب نوع ظروف و وزن خرما صادراتی آبادان کاملا به اختیار مشتری گذاشته شده است.

حدیث رحیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رویال شما را به خرید بهترین محصولات خود دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *